O nas

Ośrodek Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego

Nowa jakość rekreacji i uprawiania sportów wodnych nad Zalewem Mietkowskim. Bądź na fali w Borzygniewie!

Zapraszamy do skorzystania z oferty Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie! To wymarzone miejsce do wypoczynku na łonie natury i uprawiania sportów wodnych. Wypożyczalnia sprzętu, pole namiotowe, camping.

Powiew przygody

Zalew Mietkowski ze swoim unikalnym położeniem w sąsiedztwie Masywu Ślęży ma bardzo korzystne warunki wiatrowe. Dużo wolnej przestrzeni, gdzie wiatr ma możliwość przyspieszenia, oraz wynikające z aerodynamiki obejście „przeszkody” jaką jest Masyw Ślęży wzmacnia siłę wiatru.

Położenie infrastruktury w miejscu znanym lokalnym żeglarzom, windsurferom oraz kitesurferom gwarantuje dobre możliwości startu i powrotu z akwenu wodnego.

Komfort i profesjonalizm

Na terenie ośrodka funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu wodnego oraz Szkoła Windsurfingu. Do dyspozycji naszych gości jest również sala konferencyjna wraz z pełnym zapleczem sanitarnym, miejsca noclegowe, obszerny parking oraz bar na plaży. Komfort pobytu na terenie ośrodka zapewni profesjonalna obsługa otwarta na potrzeby najbardziej wymagających gości. Liczymy na wszelkie uwagi i sugestie dotyczące naszej oferty.

Do zobaczenia w Borzygniewie!

 
Skip to content